|
|
Komentarji
RE: trenirkaOOOOOHHHHHHOOOOOOOO!
Spoštovana kolegica, to je blo pa orenk zakomplicirano! Samo na kratko. 1. Pridružili so se nam tisti, ki so pridobili slovensko državljanstvo (kar se spomnim iz tretjega letnika Visoke upravne šole je to mogoče, se mi zdi, da na pet načinov). 2. Mene lahko vprašaš lahko kar želiš, saj ne zamerim, kaj šele, grizem.
RE: trenirka
heheehehehheh.......ja, sej, prašam lahko, samo odgovorov pa ne dobim..... odgovoril si samo to, da je ''pridružiti se Slovencem'' = ''pridobiti slovensko državljanstvo'' mam prav? Zadnjič spremenil majnica, dne 17 dec 2011, 12:46, skupaj popravljeno 1 krat.
RE: trenirkaJa, oprosti, sem bil prej na računalniku v knjižnici, ki se je ravno ugašal, ker sem ga koristil dve uri, kolikor je mogoče.
Ja, s tem pridružiti se Slovencem mislim pridobiti slovensko državljanstvo. Še iz domačega kraja poznam zdravnike , ki so se nam pridružili pa so v redu zdravniki in ljudje.
Re: trenirkanacionalizem in patriotizem sta dve čisto različni stvari. nacionalist zaničuje oziroma ne priznava druge veroizpovedi ali rase,prav tako tudi ne drugih državljanov. patriot je veliko milejša oblika,zato tudi patriot ne more biti nacionalist.
praviš curt,da si prebral govore zmaga jelinčiča. in zato si nacionalist?jst sem prebral mein kampf (moj boj-avtor adolf hitler)in po tvoje to pomeni da sem nacist? aja. nacizma ni več,potem sem lahko samo neonacist. pa verjemi,da to nisem. preral sem tudi karla marksa in njegov komunistični manifest,pa še vedno ne pomeni,da sem komunist. če voliš njegovo stranko na volitvah,še vseeno ne pomeni,da si nacionalist.predvsem pa ne moreš bit nacionalist (že po prejšnjih zapisih o dekletu),posebno pa tvoj zadnji stavek o zdravnikih. jelinčič o njih govori čisto drugače. in zato ON je nacionalist. Moč meča in peresa se ne da primerjat....meč udari enkrat...pero večkrat
RE: trenirkaTudi jaz sem prebral Mein Kampf in to zelo hitro. Tako dobra knjiga,da, ko sem ponoči delal kot varnostnik in sem imel čas v miru brati sem jo takoj prebral.
Pa še to, ko sem bil še v gimnaziji nam je neka učiteljica ponujala broške z napisom Vsi drugačni, vsi enakopravni pa jo redkokdo živel. Naj povem, da sem imel "čefurje" za sošolce in pred mnogimi leti celo za cimra pa smo se odlično razumeli.
Re: trenirkamed genijem in idiotom je samo korak, tako pravijo.
med patriotom in nacionalistom je nekaj podobnega. ločuje ju dejstvo, da bi patriot moral bit vsak državljan, nacionalist pa noben. je pa žalostno da v tej državi so patrioti zmerjani z nacionalisti od ljudi, ki se sami majo za patriote, samo da so jim relikvije čisto neke druge, kot bi jih tu morali častiti. žalostno je da se v tej domovini vijejo tuje zastave, pa niso na obisku tuji predstavniki, da so na vozilih tuje registracijske oznake, pa vozila niso last turistov, da se malikujejo simboli, ki so zatirali ljudi te države v preteklosti in ljudje , ki so bili sovražni do tega okolja. da se na državne praznike ne poje himna ki je tukaj priznana, ampak pesmi, ki so prinešene z raznih koncev. ljudje ki so rodove sanjali o svoji domovini jo sedaj delijo z nekaj takimi ki so to domovino našli na razprodaji, ko jim je bilo eno največjih vrednosti podarjeno kar tako, namesto da bi si ga prislužili z dokazavanjem v potu svojega obraza, da si to resnično želijo. in ljudje imajo tako lastnost , da nekaj kar se dobi podarjeno kar tako, se to ne ceni in s časom si misli da mora še kaj dobit, kar tako. pregovor pravi ; kar je dano, je v črno zemljo zakopano. žal se tega drži samo ta naša ljuba domovina in ki ne upa vzet nazaj od tistih , ki zaničujejo, pluvajo in žalijo prednike in mrtve , ter svete relikvije domovine, ki je naša in njihova. in del ljudji, ki bi morali najprej sprejet svetinje države, ki jim je ponudila domovanje, sedaj zmerjajo del teh državljanov z raznimi ...izmi, sami pa nosijo simbole teh ..izmov, ki jih z zaničevanjem pripisujejo zmerjanim. ja in patriot je lahko oblečen tudi v trenirko in opanke in nacionalist lahko hodi okoli tudi v fraku večerni obleki, ali irharcih in lajbču. užitek ni greh - greh je, če si ga ne privoščiš.
Re: trenirkaBravo!
Jaz sem vedno oblečen v črno. Pa naj bo trenirka, jakna, kavbojke ...
|
Registrirani uporabniki:
adisa, april, bongo1, jack555, moderator, narkotik, sportlife